Dobiega końca pierwszy tydzień półkolonii historyczno-sportowych w naszej szkole. Co się działo w minionym tygodniu? Uczestnicy z pewnością nie mogli narzekać na brak atrakcji! Pierwszego dnia półkolonii, po oficjalnym rozpoczęciu turnusu, wyborze nazw grup i wykonaniu wizytówek grup wszyscy udali się na do kina na film " Bella i Sebastian 3".

Drugiego dnia półkolonii na uczestników czekało nie lada wyzwanie! Chłopcy, jak na prawdziwych rycerzy przystało,musieli wykonać zbroję, hełm i tarczę. Dziewczynki, jako damy dworu zajęły się w tym czasie wykonaniem oryginalnej biżuterii. Po południu odbyła się olimpijka sportowa, która zakończyła się wręczeniem dyplomów.

 

Minął pierwszy tydzień półkolonii. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała to staraliśmy się, by dobre humory nas nie opuszczały. Poznawaliśmy siebie, naszych kolonijnych wychowawców oraz zasady obowiązujące na półkoloniach. Drugiego dnia wybraliśmy się na zajęcia pt. „Secesyjne designe”, które odbyły się w Muzeum Historycznym. Uczyliśmy się o specyficznych elementach stylu secesji, a następnie samodzielnie projektowaliśmy nasze domki.

ZAPISY OD ŚRODY 22 LUTEGO 2017 ROKU