Osiągnięcia

Wyniki konkursów w r. szk. 2021/2022

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Geografia    – Maksymilian Walicki, kl. VIIc       (laureat)

Matematyka – Julia Maksymowicz, kl. VIIIb     (laureatka) 

J. niemiecki – Gabriela Glińska, kl. VIIId           (laureatka)

J. angielski   – Hanna Sosnowska, kl. VIIIb       (laureatka)
                         Julia Maksymowicz, kl. VIIIb       (laureatka)

 

Wojewódzki konkurs języka niemieckiego „Schwarz, rot, gold”

Gabriela Glińska, kl. VIIId              (III miejsce)

 

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemickojęzycznych 

Gabriela Glińska, kl. VIIId                     (I miejsce)

Maksymillian Walicki, kl. VIIc              (wyróżnienie)

 

Kangur Matematyczny 2022

„Żaczek” – Aleksandra Kołdys, kl. IIa    (wyróżnienie)

„Maluch” – Paweł Poliński, kl. IIIb         (wyróżnienie)

„Kadet”   – Wojciech Pawlicki, kl. VIIc   (wyróżnienie)

 

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS-LINGUA.PLUS

Izabela Ciborowska, kl. IVa             (laureatka I stopnia w wyróżnieniem)

Julia Sidorska, kl. IVa                        (laureatka I stopnia)

Tomasz Kucejko, kl. IVa                   (laureat I stopnia)

Marcelina Dąbrowska, kl. Va          (laureatka I stopnia)

Adam Kołdys, kl. IVa                         (laureat II stopnia)

Kalina Safiejko, kl. Va                       (laureatka II stopnia)

Wiktoria Osiecka, kl. IVa                  (laureatka III stopnia)

Szymon Rutkowski, kl. IVb              (laureat III stopnia)

Aleksandra Kułak, kl. Va                  (laureatka III stopnia)

Joanna Chojnacka, kl. VIb                (laureatka III stopnia)

Julia Maksimowicz, kl. VIIIb             (laureatka III stopnia)

Karolina Wilczyńska, kl. VIIIb          (laureatka III stopnia)

Aleksander Puchalski, kl. VIIIa        (laureat III stopnia)

Jakub Łysoń, kl. IVa                          (laureat IV stopnia)

Antoni Chorąży, kl. IVa                    (laureat IV stopnia)

Pola Protas, kl. VIb                           (laureatka IV stopnia)

Błażej Kosk, kl. VIb                           (laureat IV stopnia)

Wiktor Pawlicki, kl. VIb                    (laureat IV stopnia)

Zuzanna Ciborowska, kl. VIIb         (laureatka IV stopnia)

Kacper Staworko, kl. VIIIb               (laureat IV stopnia)

Wiktor Stankiewicz, kl. VIb              (laureat V stopnia)

Kamil Suchocki, kl. VIIa                    (laureat V stopnia)

Ewa Puchalska, kl. VIIa                    (laureatka V stopnia)

 

Ogólnopolski Konkurs DACHL- Märchen

Aleksandra Borowska, kl. IVa         (I miejsce)

 

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego 

Michalina Sidorska, kl. Ia                 (laureatka)

Aleksandra Kołdys, kl. IIa                 (laureatka)

 

Ogólnopolski konkurs  LEON – zintegrowane sprawności

Michalina Sidorska, kl. Ia                 (laureatka)

 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUS z matematyki 

Julia Maksimowicz, kl. VIIIb             (laureatka)

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny LEON

Paweł Chwieśko, kl. Vb                   (laureat)

Antonina Buchtarewicz, kl. VIIId   (laureatka)

Honorata Danilecka, kl. VIIId        (laureatka)

Emilia Jagłowska, kl. VIIIb              (laureatka)

Hanna Sosnowska, kl. VIIIb           (laureatka)

Maria Semeniuk, kl. VIIIb              (laureatka)

Julia Maksimowicz, kl. VIIIb           (laureatka)

Sebastian Kurciński, kl. VIIId         (laureat)

Jakub Żywolewski, kl. VIIId            (laureat)

Marcin Gierałtowski, kl. VIIIa        (laureat)

Hubert Brzozowski, kl. VIIIb         (laureat)

 

Konkurs plastyczno-matematyczny ,,Matematyka jak malowanie”

Julia Maksymowicz, kl. VIIIb          (III miejsce)

 

Konkursu Ortograficznego o tytuł „Mistrza ortografii”

Błażej Kosk, kl. VIb           (tytuł „Mistrza ortografii”)

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!