Zbiórka na białostockie Schronisko dla Zwierząt.

W dniach 5-9 października 2020 r. przeprowadziliśmy w szkole akcję związaną z Dniem Świętego Franciszka i Światowym Dniem Zwierząt. Dzięki hojności całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać: 53 kg suchej karmy, ponad 10 kg karmy mokrej w puszkach, 30 opakowań przekąsek dla psów oraz zabawki i koce. Dodatkowo zebraliśmy również 899,57 zł. Za tę kwotę kupiliśmy specjalistyczne witaminy oraz preparaty od kleszczy.

Dziękujemy bardzo gorąco każdemu, kto wspomógł nasze białostockie schronisko. Dzięki takim akcjom wiemy, że w naszej szkole są osoby wrażliwe na potrzeby i los pokrzywdzonych psiaków. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć, że są jak św. Franciszek – kochają i troszczą się o wszystkie stworzenia.

A jeśli ktoś marzy o piesku, to zapraszamy na fanpage schroniska w Białymstoku https://www.facebook.com/Wolontariat-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t-w-Bia%C5%82ymstoku-567903586587325, gdzie możecie znaleźć historie schroniskowych psiaków. Kto wie, może właśnie tam czeka na Was Wasz „psijaciel”? Starszych uczniów i wszystkich dorosłych zachęcamy również do włączenia się w akcję wolontariatu na rzecz schroniska. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej https://www.schronisko.bialystok.pl/

Raz jeszcze, wielkie DZIĘKI!!! Pamiętajcie – DOBRO WRACA.