Drodzy Rodzice!

                Sytuacja epidemiologiczna kraju stawia przed nami nowe wyzwania w zakresie edukacji. Pomimo faktu zamknięcia szkoły, nie możemy zrezygnować z pełnienia funkcji edukacyjnej i wychowawczej. Dlatego też zależy nam bardzo na kontakcie z Rodzicami i Uczniami naszej szkoły. Nauczyciele adekwatnie do nauczanego przedmiotu będą wysyłać uczniom materiały do samodzielnej pracy. Uczniowie mają obowiązek wykonywać zadany materiał.

                Będziemy kontaktować się z Wami przez dziennik elektroniczny (zakładka: wiadomości), strona szkoły podając zakres materiału i termin jego realizacji, linki do stron, e-podręczników, dysku google z umieszczonymi zadaniami itp. Zachęcamy też do sledzenia najnowszych wiadomości ze szkoły na naszym Facebooku.

                Wykorzystajmy ten czas, aby obudzić w swoich dzieciach pasję i zamiłowanie do zdobywania wiedzy nowymi metodami, wykorzystując  przesyłane materiały. Poświęćmy więcej czasu na utrwalenie materiału i zadania dodatkowe oraz realizujmy nowy materiał przesłany przez nauczycieli.

Proszę także sprawdzać aktualne informacje na stronie MEN i Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Bądźmy w stałym kontakcie z Nauczycielami i Wychowawcami.

                Ufając Bożej Opatrzności zachęcam wszystkich Rodziców i Uczniów do codziennej modlitwy o ochronę wszystkich naszych Rodzin przed epidemią, w tym trudnym czasie. Pozostajemy w łączności modlitewnej odmawiając wspólnie z dziećmi część różańca – każdego dnia o godzinie 20.30.

                Liczymy, że ten czas społecznej kwarantanny, czas próby naszej odpowiedzialności za siebie i innych minie szybko i bez szkody dla naszego zdrowia będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

Dyrektor Szkoły

Sióstr Misjonarek Św. Rodziny

Marianna Szefel

 

s. Emanuela