Drodzy Rodzice,

 zgodnie z zarządzeniem Premiera RP w dniach 12 i 13 marca 2020 roku we wszystkich szkołach, także w naszej, nie będą się odbywać zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. W sytuacjach wyjątkowych, kiedy Rodzic nie będzie miał możliwości zapewnienia opieki dziecku, w szkole będzie sprawowana opieka w godzinach 7.00-17.00. Ze względów organizacyjnych prosimy Państwa, o zgłoszenie wychowawcy czy dziecko będzie w tych dniach (czwartek i piątek) obecne w szkole.

          Od dnia 16.03. do 25.03. lub do odwołania szkoła będzie nieczynna. Nie będzie sprawowana opieka. Odwołane są dni kontaktu, zebrania, dni otwarte itp.

          Zachęcamy, aby dzieci zabrały ze szkoły zeszyty i podręczniki, tak aby w czasie, gdy szkoła będzie zamknięta uczniowie mogli powtarzać dotychczasowy materiał. Materiały będą również dostępne na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl

          Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami ministerstwa jest to czas pobytu w domu, unikania spotkań, komunikacji miejskiej, miejsc rozrywki itp.

          Wszelkie informacje będziemy Państwu przekazywać przez dziennik elektroniczny, na stronie szkoły i na szkolnym Facebooku.

          Zachęcamy w dniu dzisiejszym, tj. 11 marca o godz. 20.00 do modlitwy częścią chwalebną różańca świętego, w intencji powstrzymania koronawirusa i ochrony naszych rodzin.

 Dyrekcja Szkoły